Klienci o planowaniu pogrzebu

Robert, 47 latRobert Zolak, 47
“Staramy się z żoną jak najlepiej przygotować nasze dzieci do życia, jednak jak patrzę na obecny kryzys ekonomiczny, który pryszedł tak nagle... Nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać w przyszłości. Nie chcemy obarczać naszych dzieci wydatkami, więc stwierdziliśmy, że zaplanujemy nasze pochówki już teraz. Pozwoli nam to również zaplanować nasze ostatnie pożegnanie tak, jak chcielibyśmy by wyglądało. Teraz na pewno będziemy spać trochę spokojniej.”
 

 

 

 

Magda, 31 latMagda Minkiewicz, 31
“Żyję ekstremalnie. Lubię wymagające sporty i spontaniczne podróże. Bądźmy szczerzy – przy takim trybie życia w każdej chwili może mi się coś stać. Postanowiłam myśleć praktycznie
i zaplanowałam swój pogrzeb już teraz.”
 

 

 

 

 

 

Radek, 25 latRadek Lisiecki, 25
“Chcę mieć minimalistyczny pogrzeb, bez religijnej otoczki. Czasy się zmieniają, ale moja rodzina tego nie rozumie. Dlatego zaplanowałem wszystko już teraz, żeby przypadkiem ktoś nie zdecydował za mnie.”
 

 

 

 

 

Irena, 44 lataIrena Zawadzka, 44
“Kiedy zmarła moja mama, myślałam, że nie podołam. Organizowanie pogrzebu było bardzo stresujące. Trzeba było wybrać zakład i trumnę, załatwić tyle formalności, powiadomić ludzi... No i te nagłe koszty! Nie chcę, żeby ktoś przez to przechodził z mojego powodu, więc swoim pogrzebem zajęłam się sama i namawiam do tego wszystkich swoich znajomych.”

 

 

Janusz, 57 latJanusz Zbik, 57
“Moje dzieci ciężko pracują za granicą. Nie mają czasu na przyjazdy
do Polski, to ja je odwiedzam. Jeśli mi się coś stanie, nie zdążą
po prostu by następnego dnia być w Polsce i załatwiać formalności.
To fizycznie niemożliwe. Teraz wystarczy, że przyjadą na uroczystość. Chcę, żeby mnie wspominali, a nie latali po urzędach gdy odejdę.”

 

 

 

 

Stwórz swój indywidualny plan pogrzebowy. Kliknij.

Powrót do działu "Plany pogrzebowe"

Napisz do nas

Temat
Treść
Podaj również swój
lub
Zadzwoń 577 037 018

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia 36gr brutto/min.

Komórka

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora.