Klienci o Ubezpieczeniu Kosztów Pochówku

Agnieszka, 32 lata:

Wykupiłam ubezpieczenie Moi Bliscy, żeby pomóc dziadkom.Wiem, że od wielu lat odkładali drobne sumy, aby ich odejście nie stało siędla nas finansowym ciężarem. Ich emerytury i bez dodatkowych wydatków sąbardzo skromne - nie mogłam spokojnie patrzeć, jak odmawiają sobieprzyjemności, martwiąc się o naszą przyszłość. Dzięki ubezpieczeniu MoiBliscy zapewniłam im spokój ducha, a odłożone dotychczas pieniądze mogąprzeznaczyć na inne wydatki.

Krzysztof, 45 lat:

Wybrałem ubezpieczenie Moi Bliscy aby nie martwić się obezpieczeństwo rodziny, gdy skończę 65 lat. Od lat odkładam pieniądze naemeryturę, chcąc zapewnić sobie i mojej rodzinie godne warunki życia. Niemam jednak żadnych środków na "czarną godzinę" i nie chcę liczyć jedynie napomoc, jakiej może udzielić mojej rodzinie Państwo - to stanowczo za mało.

Stefan, 73 lata:

Zdecydowałem się na ubezpieczenie Moi Bliscy, bo dla innychtowarzystw byłem "nieubezpieczalny". Przez wiele lat opłacałem składki za ubezpieczenie. Jednak gdy skończyłem 65lat i przerwałem ich opłacanie, nagle okazało się, że dla większościtowarzystw ubezpieczeniowych przestałem być atrakcyjnym klientem, aubezpieczanie mnie związane jest ze zbyt dużym ryzykiem.Ubezpieczenie Moi Bliscy to dla mnie najlepszy sposób na prawdziwezabezpieczenie rodziny, na pozostawienie czegoś po sobie i pomoc tym,których kocham.

Napisz do nas

Temat
Treść
Podaj również swój
lub
Zadzwoń 577 037 018

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia 36gr brutto/min.

Komórka

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora.