Porady dla Powierników Planów Pogrzebowych

Z pewnością zastanawiasz się, na czym polega rola Powiernika Planu Pogrzebowego.
Poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Bliska Ci osoba, która przysłała Ci zaproszenie, stworzyła swój plan pogrzebowy, aby spisać w jednym miejscu swoje życzenia dotyczące tego, jak chciałaby zostać pożegnana i zapamiętana.

Darzy Cię z pewnością ogromnym zaufaniem. Twoją rolą jest zadbać o to, by jej życzenia zostały spełnione, niezależnie od tego, czy zażyczyła sobie skromnej ceremonii tylko dla najbliższych, czy hucznej imprezy w ulubionym lokalu :).

Być może również i Ty przemyślisz, czy nie warto byłoby zadbać o przekazanie najbliższym własnych przemyśleń i postanowień w tej kwestii...

 

1. Kiedy Bliska Ci osoba zaloży konto w naszym serwisie oraz wybierze Ciebie jako swojego Powiernika, otrzymasz na wskazany przez nią adres mailowy z zaproszeniem, które masz prawo zaakceptować lub odrzucić.

2. Po akceptacji, oraz zgodzie na wysłanie Tobie kolejnej wiadomości. Otrzymasz link do pobrania Planu Pogrzebowego, który stworzony został przez bliskiego który wskazał Cię na swojego Powiernika.

3. Zapisz w bezpiecznym miejscu mail z adresem www umożliwiającym Tobie pobranie pliku z Planem Pogrzebowym. Potraktuj sprawę poważnie. Zadbaj o to, abyś był w stanie odnaleźć go nawet po kilkudziesięciu latach!

4. Nie zapisuj od razu docelowego pliku! Twój bliski z pewnością w będzie jeszcze nie raz uzupełniał swoje życzenia. Na naszym serwerze będziesz miał zawsze dostęp do najbardziej aktualnej wersji Planu.

5. Pobierz plik, gdy Twój bliski odejdzie. Przed Tobą ważne zadanie. Zadbaj o spełnienie jego życzeń.

6. W przypadku kłopotów, zawsze możesz do nas napisać: pomoc@mementis.pl


Bycie Powiernikiem Planu Pogrzebowego pomaga ująć wiele stresu i ograniczyć konieczność podejmownia wielu przykrych decyzji rodzinie i przyjaciołom zmarłego. Dzięki Tobie dowiedzą się, czego życzył sobie wasz bliski.


Kliknij tutaj, jeśli chcesz założyć własny plan pogrzebowy.

Powrót do działu "Plany pogrzebowe"

Napisz do nas

Temat
Treść
Podaj również swój
lub
Zadzwoń 577 037 018

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia 36gr brutto/min.

Komórka

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora.