Plany pogrzebowe

Zaplanuj swój pogrzeb.

Plany pogrzebowe (nazywane również angielskimi określeniami: Funeral Preplanning lub Funeral Plans) to zebrane w jednym miejscu wszelkie ustalenia i życzenia dotyczące Państwa własnego pogrzebu. Pomysł zaplanowania swojego pogrzebu początkowo wydaje się zapewne absurdalny. Zachęcamy jednak do chwili poważniejszego zastanowienia. Pozwoli to Państwu zauważyć, że sporządzenie stosownego planu to nie tylko zabezpieczenie przeprowadzenia uroczystości zgodnie z Państwa życzeniem, lecz również ukłon w stronę najbliższych, oszczędzający im dodatkowych zmartwień i problemów w czasie i tak przecież trudnym i bolesnym.
Zaplanowanie własnego pogrzebu jest kwestią tak samo istotną jak sporządzenie testamentu czy zakupienie ubezpieczenia na życie. Jest to działanie płynące z Państwa rozsądku oraz troski.

Korzyści wynikające z zaplanowania własnego pogrzebu:

  • oszczędzenie bliskim uciążliwych formalności i podejmowania szeregu decyzji, a zatem,
    pośrednio - ułatwienie przeżycia tego trudnego okresu;
  • ochronienie rodziny przed przepłacaniem związanym z emocjami;
  • pozostawienie dokładnych życzeń związanych z ceremonią;
  • zapobiegnięcie pojawieniu się decyzji niezgodnych z Państwa przekonaniami;
  • pogrzeb zgodny z osobistymi potrzebami i życzeniami, a nie „taki jak wszystkie”.


Planowanie własnego pogrzebu pokazuje bardzo szeroki zakres tematów do poruszenia, znaczną ilość decyzji do podjęcia, szczegółów do ustalenia. Rzeczy istotnych, a nawet kluczowych (jak chociażby wybór miejsca pochówku).
 Stworzenie takiego planu umożliwia pełniejsze prowadzenie szczęśliwego życia poprzez dodanie elementu spokoju, świadomości „załatwienia wszystkich spraw”; pozwala nieco oswoić się z myślą, że każdy kiedyś umrze.
Dzięki naszemu serwisowi, dokonanie wszelkich ustaleń związanych z pogrzebem oraz spisanie życzeń będzie proste jak nigdy dotąd.

Zostaw nam swój e-mail kontaktowy, poinformujemy Cię o uruchomieniu osobistej usługi planowania pogrzebu!

 

Napisz do nas

Temat
Treść
Podaj również swój
lub
Zadzwoń 577 037 018

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia 36gr brutto/min.

Komórka

Infolinia czynna całą dobę.
Koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora.